Cześć, miło mi Cię poznać!

O mnie

Z pewnością chciałbyś, aby Twój biznes stał się miejscem wyjątkowym, a jego wizerunek odzwierciedlał Twoją misję oraz przyciągał właściwe osoby. Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od zaprojektowania niepowtarzalnego logotypu. Jesteś w idealnym miejscu by to zrealizować.

Nazywam się Agnieszka i jestem projektantem graficznym. Trafiłeś do mojego studia graficznego MALOF design. Wychodząc z założenia, że najlepiej jest robić to co się kocha połączyłam moje dwie największe pasje – komputery i rysunek co zaowocowało ukończeniem Akademii Sztuk Pięknych na wydziale projektowym. Moje doświadczenie sięga 2010 roku kiedy to zaczęłam zajmować się grafiką.

W 2019 roku podjęłam decyzję by rzucić pracę na etacie i całkowicie poświęcić się rozwojowi mojego studia.

Myślę, że jest to początek nadzwyczajnej przygody i cieszę się, że jesteś tutaj ze mną.

Pracowałam nad promocją miast takich jak Wisła czy Ustroń. Jako projektant graficzny byłam odpowiedzialna za wizerunek publikacji miejskich i organizacje eventów. Prowadziłam także oficjalne profile w social media (Facebook, Instagram). Mam również doświadczenie w kompleksowym przygotowaniu materiałów do druku takich jak katalogi, ulotki i plakaty.

Swoje umiejętności rozwijałam także jako projektant graficzny i główny specjalista DTP w drukarni.

Oczywiście nieprzerwanie, na przestrzeni lat, przyjmowałam zlecenia jako freelancer.

Zapraszam do mojego studia graficznego MALOF design.

Poprzedni
Następny

Formularz kontaktowy

Zarezerwuj termin współpracy

Napisz kilka słów o swoim projekcie i jak mogę Ci pomóc.

Kontakt