projektantka

Cześć miło mi Cię poznać!

Z pewnością chciałbyś, aby Twój biznes stał się miejscem wyjątkowym, a jego wizerunek odzwierciedlał Twoją misję oraz przyciągał właściwe osoby. Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od zaprojektowania niepowtarzalnego logotypu. Jesteś w idealnym miejscu by to zrealizować.


Nazywam się Agnieszka i jestem projektantem graficznym. Trafiłeś do mojego studia graficznego MALOF design. Wychodząc z założenia, że najlepiej jest robić to co się kocha połączyłam moje dwie największe pasje - komputery i rysunek co zaowocowało ukończeniem Akademii Sztuk Pięknych na wydziale projektowym. Moje doświadczenie sięga 2010 roku kiedy to zaczęłam zajmować się grafiką. 

Zadźwoń: 511 126 236

Pracowałam również nad promocją miast takich jak Wisła czy Ustroń. Jako projektant graficzny byłam odpowiedzialna za wizerunek publikacji miejskich i organizacje eventów. Prowadziłam także oficjalne profile w social media (Facebook, Instagram). Mam również doświadczenie w kompleksowym przygotowaniu materiałów do druku takich jak katalogi, ulotki i plakaty.
Swoje umiejętności rozwijałam także jako projektant graficzny i główny specjalista DTP w drukarni. Oczywiście nieprzerwanie, na przestrzeni lat, przyjmowałam zlecenia jako freelancer.

W 2019 roku podjęłam decyzję by rzucić pracę na etacie i całkowicie poświęcić się rozwojowi mojego studia. Myślę, że jest to początek nadzwyczajnej przygody i cieszę się,
że jesteś tutaj ze mną.
Zarezerwuj termin współpracy
Napisz kilka słów o swoim projekcie i jak mogę Ci pomóc.
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE PRZEZ MALOF DESIGN, MOICH DANYCH OSOBOWYCH W CELU ODPOWIEDZI NA ZADANE PYTANIE ZGODNIE Z ZASADAMI OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH OPISANYMI W POLITYCE PRYWATNOŚCI
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+ 48 511 126 236

malofdesign@gmail.com

Media Społecznościowe

Dodatkowe menu:

2020 MALOF design / wszystkie prawa zastrzeżone.

 

malofdesign@gmail.com

+48 511 126 236

Napisz do mnie: