Media Społecznościowe

Dodatkowe menu:

2020 MALOF design / wszystkie prawa zastrzeżone.

 

kontakt@malof.pl

+48 511 126 236

Napisz do mnie:

projektantka

Cześć miło mi Cię poznać!

Z pewnością chciałbyś, aby Twój biznes stał się miejscem wyjątkowym, a jego wizerunek odzwierciedlał Twoją misję oraz przyciągał właściwe osoby. Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od zaprojektowania niepowtarzalnego logotypu. Jesteś w idealnym miejscu by to zrealizować.


Nazywam się Agnieszka i jestem projektantem graficznym. Trafiłeś do mojego studia graficznego MALOF design. Wychodząc z założenia, że najlepiej jest robić to co się kocha połączyłam moje dwie największe pasje - komputery i rysunek co zaowocowało ukończeniem Akademii Sztuk Pięknych na wydziale projektowym. Moje doświadczenie sięga 2010 roku kiedy to zaczęłam zajmować się grafiką. 

Pracowałam również nad promocją miast takich jak Wisła czy Ustroń. Jako projektant graficzny byłam odpowiedzialna za wizerunek publikacji miejskich i organizacje eventów. Prowadziłam także oficjalne profile w social media (Facebook, Instagram). Mam również doświadczenie w kompleksowym przygotowaniu materiałów do druku takich jak katalogi, ulotki i plakaty.
Swoje umiejętności rozwijałam także jako projektant graficzny i główny specjalista DTP w drukarni. Oczywiście nieprzerwanie, na przestrzeni lat, przyjmowałam zlecenia jako freelancer.

W 2019 roku podjęłam decyzję by rzucić pracę na etacie i całkowicie poświęcić się rozwojowi mojego studia. Myślę, że jest to początek nadzwyczajnej przygody i cieszę się,
że jesteś tutaj ze mną.
Zarezerwuj termin współpracy
Napisz kilka słów o swoim projekcie i jak mogę Ci pomóc.
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE PRZEZ MALOF DESIGN, MOICH DANYCH OSOBOWYCH W CELU ODPOWIEDZI NA ZADANE PYTANIE ZGODNIE Z ZASADAMI OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH OPISANYMI W POLITYCE PRYWATNOŚCI
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+ 48 511 126 236

malofdesign@gmail.com